شرح خبر

فینال جشنواره تلاوت‌های مجلسی جمعه ۲۴ شهریور برگزار می‌شود

مرحله نهایی نهمین دوره جشنواره تلاوت‌های مجلسی جمعه ۲۴ شهریور‌ماه با حضور حامد شاکر‌نژاد به عنوان داور و قاری افتخاری در حسینیه صاحب‌الزمانی (عج) برگزار می‌شود.

مرحله نهایی نهمین دوره جشنواره تلاوت‌های مجلسی جمعه ۲۴ شهریور‌ماه با حضور حامد شاکر‌نژاد به عنوان داور و قاری افتخاری در حسینیه صاحب‌الزمانی (عج) برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، مرحله نهایی نهمین دوره جشنواره تلاوت‌های مجلسی جمعه ۲۴ شهریور‌ماه در حسینیه صاحب‌الزمانی (عج) تهران برگزار می‌شود.

مرحله مقدماتی جشنواره در جلسه حامد شاکر‌نژاد به نشانی خیابان شریعتی، بعد از پل سیدخندان، خیابان خواجه عبدالله انصاری، کوچه نهم، مسجد آل یاسین (ع) برگزار شد و آقایان سیدعباس حسینی و سیدصادق مسلمیه از استان مازندران به مرحله نهایی راه پیدا کردند.

مرحله نهایی این دور از جشنواره با حضور برگزیدگان مراحل مقدماتی در حسینیه صاحب‌الزمانی (عج) برگزار و در آن به عموم استقبال‌کنندگان به قید قرعه ۲۰ کمک هزینه سفر مشهد مقدس اهدا خواهد شد.

تلاوت افتخاری حامد شاکر‌نژاد از جمله آیتم‌های این برنامه است که در پایان برنامه در حسینیه صاحب‌الزمانی انجام می‌شود. همچنین در دوره نهم جشنواره قاریان باید به جای ۱۰ دقیقه ۱۵ تا ۱۷ دقیقه تلاوت کنند، از این رو تعداد حاضران در فینال به ۶ نفر کاهش یافته است.

از دیگر تغییرات جشنواره تعداد اعضای هیأت داوران است که به درخواست علاقه‌مندان برای کاهش استرس تعداد داوران به ۵ نفر کاهش یافت.


9/13/2017
مهمترین خبرهای 12 ساعت گذشته

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبربرتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
اخبار بصورت خودکار از خبرگزاری ها و سایتهای خبری، تجمیع و نمایش داده می شوند و خبربرتر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.
5,399,695