شرح خبر

مهار 2 فقره آتش سوزی در جنگلهای بویراحمد

«جواد رحیمیان» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: اولین آتش سوزی ساعت 6 صبح در جنگلهای جاده "موگر به سمت دلی بجک"  آغاز و ساعت 7 مهار شد، دومین آتش سوزی ساعت 12 و 30 دقیقه در جاده "موگر به سمت سقاوه" آغاز و ساعت 13 و 30 دقیقه با همکاری نیروهای مردمی و…

«جواد رحیمیان» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا افزود: اولین آتش سوزی ساعت 6 صبح در جنگلهای جاده "موگر به سمت دلی بجک"  آغاز و ساعت 7 مهار شد، دومین آتش سوزی ساعت 12 و 30 دقیقه در جاده "موگر به سمت سقاوه" آغاز و ساعت 13 و 30 دقیقه با همکاری نیروهای مردمی و منابع طبیعی مهار و خاموش شد.

وی در خصوص علت آتش سوزی بیان کرد: روشن کردن آتش از سوی افرادی که برای چیدن میوه درخت بنه به کوه رفته بودند، علت وقوع این آتش سوزی بوده است.

رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان بویراحمد با بیان اینکه در خصوص میزان خسارات وارده این دو آتش سوزی اضافه کرد: حدود 4000 مترمربع از جنگلها و مراتع در آتش سوخت یعنی خسارات وارده هر کدام از آتش سوزی ها 2000 مترمربع بوده است.


انتهای پیام

9/13/2017
مهمترین خبرهای 12 ساعت گذشته

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبربرتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
اخبار بصورت خودکار از خبرگزاری ها و سایتهای خبری، تجمیع و نمایش داده می شوند و خبربرتر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.
5,396,996