شرح خبر

استمرار روند کاهش دما

کارشناس هواشناسی: کاهش دما که از دوشنبه هفته گذشته آغاز شده بود، امروز به بیشترین حد خود می رسد و تا هفته آینده نیز ادامه دارد.

کارشناس هواشناسی: کاهش دما که از دوشنبه هفته گذشته آغاز شده بود، امروز به بیشترین حد خود می رسد و تا هفته آینده نیز ادامه دارد.

محمد اصغری در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره آخرین وضع جوی کشور افزود: براساس آخرین اطلاعات هواشناسی، در اردبیل و گیلان باید منتظر بارش پراکنده باشیم بطوری که ارتفاع موج در سواحل گیلان تا نیم متر نیز می رسد. 

وی گفت: برای مازنداران نیز در برخی مناطق بویژه در غرب آن آسمان گاهی نیمه ابری است و دما در بخش های غربی مازنداران حداکثر تا 31 درجه و در مناطق شرقی نیز تا 33 درجه پیش بینی می شود. 

کارشناس هواشناسی افزود: در گلستان بویژه ارتفاعاتش احتمال وقوع رگبار و رعد و برق توام با وزش باد وجود دارد، ارتفاع موج در گلستان ممکن است تا یک متر نیز برسد. 

وی گفت: در خراسان شمالی و رضوی میزان رگبارها تا ظهر امروز می تواند در حد آب گرفتگی و سیلابی شدن رودخانه باشد لذا مسافران از اتراق در مسیل رودخانه ها جدا خودداری کنند. 

اصغری افزود: در جنوب سیستان و بلوچستان نیز آب ها مواج است و در شرق خوزستان در بعد از ظهر احتمال بارندگی وجود دارد. 

وی ادامه داد: در سواحل خوزستان نیز همچنان با تداوم شرجی بودن مواجه هستیم. 

کارشناس هواشناسی گفت: در کرمانشاه و کردستان روند کاهش دما را تاپایان هفته خواهیم داشت. 

کارشناس هواشناسی: موج کاهش دما که از دوشنبه از سمت شمال غرب وارد کشور شده است که امروز اوج فعالیتش در شمال شرق کشور خواهد بود و تا دوشنبه آینده ادامه دارد.

وی ا فزود: در تهران نیز تا روز دوشنبه دما به اندازه ای می رسد که ما تصویری از فصل پاییز را در این فصل از سال بتوانیم لمس کنیم.

9/13/2017
مهمترین خبرهای 12 ساعت گذشته

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خبربرتر می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
اخبار بصورت خودکار از خبرگزاری ها و سایتهای خبری، تجمیع و نمایش داده می شوند و خبربرتر مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد.
5,387,682