اردبیل

دولت برای خروج از بحران اقتصادی بر تقویت تولید داخل تمرکز کند

صدیق محمدی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا، درباره مهم‌ترین اقدام‌های دولت در سال 98 برای خروج از بحران اقتصادی اظهار کرد: به‌نظرم تقویت تولید داخلی به‌ویژه در شرایط تحریم باید در اولویت کارهای دولت در سال جدید باشد. شاید در این مسیر موانع و مشکلات زیادی هم باشد؛ اما دولت باید سیاست‌گذاری‌های…

دانشگاه آزاد اسلامی پارس‌آباد مغان نهاد برتر شناخته شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا در پارس‌آباد مغان، علیرضا پیل‌پایه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس‌آباد مغان در آخرین جلسه شورای اداری این شهرستان تجلیل و از این دانشگاه به‌عنوان نهاد برتر در حوزه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی قدردانی شد.

عملیات پاکسازی محیط در کشور نهادینه شود

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی صبح امروز در آیین پاکسازی محورهای مواصلاتی استان اردبیل اظهار کرد: با تأکید و توصیه استاندار و مشارکت دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مردم‌نهاد عملیات پاکسازی محورهای ورودی شهرهای این استان آغاز شد.

اتکا به شهریه‌ دانشجویان را 40 درصد کاهش می‌دهیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل، اسحاق رسولی ظهر امروز در آخرین جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در سال 97 اظهار کرد: همکاران واحد اردبیل بدون توجه به مشکلات اقتصادی، با جان  و دل کار می‌کنند و موفقیت‌های حاصله نتیجه تلاش همكاران است.

مشاركت دانشگاهیان در آزادسازی زندانیان مالی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل، اسحاق رسولی شب گذشته در مراسم آزادسازی 35 زندانی مالی اردبیل بیان كرد: در نظام جمهوری اسلامی، دادگستری، امور زندان‌ها و ستاد دیه رویكرد خوبی درباره آزادی زندانی‌ها داشته‌اند و باید كاری انجام شود كه تأثیرگذاری آن در جامعه نمود داشته باشد.

حضور نسل جوان در صنعت فرش كمرنگ است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل، اسحاق رسولی روز گذشته در نخستین رویداد كارآفرینی هنر صنعت فرش استان اردبیل كه در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، اظهار كرد: اگر بتوانیم نسل جدید را به سمت این هنر صنعت بكشانیم، بدون شك خلاقیت‌‏ها در آن بروز و توسعه خواهد یافت.

همکاری دانشگاه آزاد اسلامی با مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی اردبیل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از پارس‌آباد مغان، علیرضا پیل‌پایه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی پارس‌آباد‌ مغان صبح امروز در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد پارس‌آباد مغان و مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل بر لزوم استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشگاه‌ها با توجه به نقش محوری آن و مرکز تحقیقات…

ایده‏‌های نو برای شکوفایی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اردبیل، اسحاق رسولی ظهر امروز در مراسم تجلیل و نکوداشت مؤسس و نخستین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل که در این واحد دانشگاهی برگزار شد گفت: يعقوب‌ پریوند با همت و اخلاص توانست این نهاد علمی و باشکوه را پایه‏‌گذاری کند.

واقفان در ایجاد اشتغال پیشقدم باشند

 به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام‌جو در آیین تودیع و معارفه مدیران‌کل سابق و جدید اوقاف و امورخیریه استان اردبیل اظهار کرد: وظیفه مسئولان اوقاف و امور خیریه در راستای عمل به نیات واقف، رسالتی خطیر و حساس است و باید با برنامه‌ریزی اساسی، حافظ نیات باشند.