هرمزگان

ستاد اسکان فرهنگیان استان هرمزگان افتتاح شد

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره‌کل میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان هرمزگان، ستاد اسکان فرهنگیان این استان با حضور دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر و مدیرکل میراث فرهنگی استان هرمزگان، مدیرکل آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان استانی از روز گذشته رسماً افتتاح شد.

حفظ ارزش‌های انقلاب مأموریت مشترک بنیاد شهید و دانشگاه آزاد است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرلنگه، محمود صباحی‌زاده در دیدار خود با رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرلنگه، امنیت، اقتدار و افتخارات امروز انقلاب را مدیون رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهدا و ایثارگران خواند و اظهار کرد: تداوم و استمرار نظام و انقلاب در گرو ایستادگی و قرار گرفتن در راه شهیدان است.

شرایط منحصربه‌فرد اکوسیستم‌های آبی و خاکی هرمزگان در ایجاد شغل

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس، محسن دهقانی روز گذشته در نشست شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان هرمزگان که با حضور رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور و مجمع نمایندگان و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در بندرعباس برگزار شد، با بیان ظرفیت‌های بی‌بدیل شغلی در هرمزگان گفت: از…

دانشگاه همواره در بلوغ سیاسی جامعه نقش دارد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قشم، سراج‌الدین محبی صبح امروز در جلسه پایان سال دانشگاه آزاد اسلامی واحد قشم اظهار کرد:‌ توجه ویژه مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم به موضوع دانشگاه و تأثیرگذاری آن بر زیرساخت‌های حیاتی و اقتصادی کشور، وظایف دانشگاهیان را بیش‌ازپیش سنگین می‌کند.

ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی با گام دوم انقلاب همراه و نهادینه شود

داوود افخمی‌تبا در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در جاسک با بیان اینکه امروز دانشگاه‌ها بیش از پیش باید مورد توجه قرار گیرند، اظهار کرد: اصلاح زیرساخت‌ها، فراهم‌کردن شرایط لازم، حمایت از جوانان مستعد و پژوهشگر با روحیه انقلابی و جهادی در دانشگاه زمینه‌ساز پیشرفت عرصه علمی و فناوری کشور است.

دانشگاه آزاد اسلامی در تحول بشاگرد همراه بوده است

غلامرضا کریمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در بندرعباس با اشاره به نقش دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان نخستین مرکز آموزش عالی در منطقه محروم بشاگرد اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی علاوه بر انجام رسالت ذاتی خود توانسته در حوزه‌های شهری و پیشبرد سیاست‌ها و اهداف نظام همگام و همراه باشد.

مدارس سما در 4 شهر هرمزگان راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس، مهدی باقری ظهر امروز در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان که با حضور رؤسای واحدها و مراکز آموزشی این استان به میزبانی واحد رودان برگزار شد از دانشگاه به‌عنوان پرچمدار گام دوم انقلاب یاد و اظهار کرد: دانشگاه باید با مدیریت راهبردی، برنامه‌ریزی صحیح و اصولی…

حضور صنعتگران هرمزگان در نمایشگاه ملی صنایع دستی عیدانه تهران

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان، سهراب بناوند گفت: هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی استان هرمزگان به مدت ۴ روز صنایع دستی هرمزگان را در سی و یکمین نمایشگاه ملی صنایع دستی عیدانه به معرض نمایش گذاشتند.

2 میلیارد و 400 میلیون فروش شانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان، رضا کمالی‌زرکانی با تقدیر و تشکر از حضور گسترده مردم در شانزدهمین نمایشگاه سراسری کتاب هرمزگان افزود: براساس ارزیابی صورت‌گرفته بیش از ٢٥٠ هزار نفر از نمایشگاه کتاب دیدن کردند که این حجم استقبال در هیچ نمایشگاهی در استان اتفاق نمی‌افتد…

راه گسترش فرهنگ درختکاری از آموزش‌وپرورش و مدارس می‌گذرد

محمد حیدری‌نارمندی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در حاجی‌آباد گفت: درخت نماد آبادی، سرسبزی و خرمی است. و شاید یکی از مهم‌ترین عناصر در محیط زیست و چرخه حیات محسوب می‌شود. در دین مبین اسلام و روایات براهتمام به درختکاری و حراست و حفاظت از درختان تأکید شده است.