دانشگاه‌های جهان

برگزاری کنفرانس جهانی‌سازی فراگیری زبان دوم

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، چهارمین دوره از کنفرانس بین‌المللی جهانی‌سازی فراگیری زبان دوم و آموزش معلمان باهدف ترویج آموزش زبان‌های خارجی در جهان از بیست و هفتم تا بیست و نهم آوریل در هیروشیما برگزار خواهد شد. این رویداد ششمین کنفرانس آسیایی در حوزه علوم اجتماعی و پایداری است.

استرالیا اهمیت دانشجویان بین‌المللی را می‌داند

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از تایمز هایر اجوکیشن، چهار نفر از هر پنج استرالیایی بر این باور است که دانشجویان بین‌المللی اهمیت بالایی برای اقتصاد کشور دارند. شرکت تحقیقاتی ملبورن در نظرسنجی جدیدی از هزار و 500 نفر سؤالاتی درباره دانشجویان بین‌المللی پرسیده است.

استراتژی جدید انگلستان برای دانشجویان بین‌المللی

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از تایمز هایر اجوکیشن، استراتژی آموزش بین‌المللی جدید دولت انگلستان برنامه دارد تعداد دانشجویان بین‌المللی را تا سال 2030 به 600 هزار نفر برساند. بخش آموزش‌وپرورش این کشور افزایش تعداد دانشجویان بین‌المللی را برد بزرگ می‌داند.

برگزاری کنفرانس آموزش، روانشناسی و علوم انسانی در واشنگتن

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، کنفرانس آموزش، روانشناسی و علوم انسانی فرصت مناسبی برای ملاقات با متخصصان و دانشگاهیان فعال در حوزه آموزش، توسعه انسانی، علوم اجتماعی، علوم انسانی، رهبری و روابط عمومی است.

دسترسی رایگان به تحقیقات علمی به نفع ناشران است

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از تایمز هایر اجوکیشن، برخی متخصصان بر این باورند که برنامه دسترسی رایگان اروپا نه‌تنها قدرت ناشران بزرگ را کاهش نمی‌‌دهد بلکه می‌تواند به آنها کمک کند.

برگزاری کنفرانس مدیریت استراتژیک کسب‌وکار در آمریکا

به گزارش خبرنگار حوزه‌ دانشگاه‌های جهان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، برگزاری کنفرانس مدیریت استراتژیک کسب‌وکار و تحقیقات اقتصادی باهدف ایجاد فضایی برای ملاقات دانشگاهیان، دانشمندان و متخصصان حوزه مدیریت، اقتصادی، روابط عمومی، فناوری اطلاعات و علوم انسانی بیست و ششم آوریل در واشنگتن برگزار می‌شود.