سایر حوزه‌ها

امکانات دانشگاهی برای کمک به مردم سیل‌زده استفاده شود

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، منصور غلامی در صفحه شخصی اینستاگرام خود ضمن ابراز همدردی با مردم شمال کشور بابت وقوع سیل نوشت: وقوع سیل در استان‌های شمالی در آغاز سال جدید بسیار دردناک بود. امیدوارم رنج و سختی این اتفاق به زودی برطرف شود.

اماکن ورزشی در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفت

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پی وقوع سیل در استان‌های گلستان و مازندران مسعود سلطانی‌فر طی تماسی تلفنی با مدیران کل این استان‌ها دستور داد تمامی اماکن ورزشی مسقف و روباز ورزشی در اختیار ستاد بحران و آسیب دیدگان از این حادثه تلخ قرار گیرد.

کمانداران کامپوند راهی تایلند شدند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، نخستین مرحله از رقابت‌های تیروکمان کاپ آسیا در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان از پنجم فروردین در بانکوک تایلند برگزار می‌شود و تیم ایران تنها در رشته کامپوند زنان و مردان در این مسابقات شرکت خواهد کرد.

 بانوان پینگ‌پنگ‌باز صعود کردند

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در سومین روز مسابقات بین‌المللی تنیس روی میز عمان، تیم دو نفره ندا شهسواری و مهشید اشتری که دور اول با قرعه استراحت روبه رو بودند امروز با حساب سه بر دو مقابل سنگاپور به پیروزی رسیدند و راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند.

حریفان شمشیربازان در جام جهانی مجارستان مشخص شدند

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رقابت‌های شمشیربازی جام‌ جهانی مجارستان از امروز به میزبانی بوداپست مجارستان آغاز می‌شود. تیم ملی شمشمیربازی ایران براساس گروه‌بندی به مصاف حریفان می‌رود. 

جهان به احترام قربانیان نیوزیلند یک دقیقه سکوت کرد

گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا: «سلام» (تفاوتی ندارد که آن را صلح یا سلام ترجمه کنیم) تیتر برگزیده و جالب توجهی بود که روزنامه «الصحافه» چاپ نیوزیلند آن را در صفحه نخست خود کار کرد؛ آن هم به مناسبت نخستین جمعه‌ای که از حادثه تروریستی در دو مسجد شهر «کریست‌چرچ» گذشت و در آن 50 مسلمان با…

دانشگاه‌ها باید در خرید کالای ایرانی پیشقدم باشند

فردین اخلاقیان‌طاب در گفتگو با خبرنگار حوزه دانشگاه و سیاست گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با اشاره به لزوم اولویت دادن دانشگاه‌ها به خرید کالای ایرانی گفت: خرید کالاهای ایرانی، باید در اولویت دانشگاه باشد؛ مگر در مواردی که کالای ایرانی موجود نیست؛ مثل بعضی مواد اولیه آزمایشگاه‌ها که ممکن است تولید داخلی نداشته باشد وگرنه هر…