حج و زیارت و اوقاف و امورخیریه

رونق تولید راهبرد اساسی سازمان اوقاف در سال جدید است

به گزارش خبرنگار حوزه معارف اسلامی گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، هم‌زمان با آغاز سال نو و نام‌گذاری سال جدید تحت عنوان «رونق تولید» در پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی، سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای، ضمن تبریک سال نو، رونق تولید را راهبرد اساسی سازمان در سال جدید معرفی کرد.

ابراز همدردی رئیس سازمان اوقاف با سیل‌زدگان گلستان

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، در پی جاری‌شدن سیلاب در بخش‌هایی از استان گلستان و جان‌باختن و آسیب‌دیدن جمعی از هم‌وطنانمان، حجت‌الاسلام سید مهدی خاموشی با صدور پیامی، ضمن عرض تسلیت به داغ‌دیدگان، با سیل‌زدگان شمال کشور ابراز همدردی کرد.

دستورالعمل دستیار امور بانوان کاروان‌های حج ۹۸ اعلام شد

به گزارش خبرنگار حوزه حج و زیارت گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، مدیران کاروان‌های 160 و 135 نفره که بالای 54 درصد زائر زن دارند مخیر به انتخاب دستیار امور بانوان در حج تمتع هستند.

واگذاری اداره 4 موقوفه به بازاریان تهران

به گزارش خبرنگار حوزه اوقاف و امور خیریه گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام احمد شرفحانی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران به رویکرد جدید سازمان اوقاف و امور خیریه اشاره‌کرد و سپردن اداره موقوفات به مردم را از جمله این رویکرد برشمرد و گفت: به همین منظور برای نخستین بار، اداره چهار موقوفه بازار…

اداره‌ اماکن مذهبی و بقاع به مردم سپرده می‌شود

به گزارش خبرنگار حوزه اوقاف و امور خیریه گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام احمد شرفحانی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه‌های جدید اداره کل تحقیق و حسابرسی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور پرداخت و از فعال شدن سازمان اوقاف در زمینه مباحث عام‌المنفعه خبر داد.

اداره موقوفات به مردم سپرده می‌شود/ بازگشت اعتماد مردم به اوقاف

به گزارش خبرنگار حوزه اوقاف و امور خیریه گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام احمد شرفحانی، ظهر امروز در جمع خبرنگاران به تشریح برنامه‌های جدید اداره کل تحقیق و حسابرسی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور پرداخت و از فعال شدن سازمان اوقاف در زمینه مباحث عام‌المنفعه خبر داد.

رویکردهای کمیته فرهنگی اربعین در سال 1398 اعلام شد

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمید احمدی در گفتگو با خبرنگار حوزه حج و زیارت گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از اعلام رویکردهای کلان و عناوین برنامه‌های کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین در سال 1398 خبر داد.

مدیرکل جدید اوقاف استان تهران معرفی شد

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، مراسم معارفه مدیرکل جدید اوقاف و امور خیریه استان تهران با حضور حجت‌الاسلام حسین روحانی‌نژاد رئیس هیئت فقهی حقوقی سازمان اوقاف و امور خیریه و علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی این سازمان برگزار شد.

آمادگی مرکز پزشکی حج و زیارت برای راه‌اندازی مراکز درمانی درسوریه

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از مرکز پزشکی حج و زیارت، محمدتقی حلی‌ساز با اشاره به مأموریت جمعیت هلال احمر, اظهار کرد: مجلس در مجوزی مسئولیت درمان خارج از کشور را به جمعیت هلال احمر واگذار کرده است، از این‌رو درمان زائران سفرهای زیارتی عراق و سوریه از جمله وظایف جمعیت هلال…

حمله به مساجد برای ایجاد رعب و شکاف در صفوف مسلمین است

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری آنا از سازمان اوقاف و امور خیریه، در پی وقوع حمله تروریستی به دو مسجد در نیوزیلند، روابط‌عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه با صدور اطلاعیه‌ای این حادثه تروریستی را که به شهادت و مجروحیت جمعی از نمازگزاران انجامید محکوم کرد.