اقتصاد کلان و بودجه

3 راه‌کار مهم برای رونق تولید در سال 98

سید فرید موسوی در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا با اشاره به نام‌گذاری سال ۹۷ توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان سال رونق تولید گفت: اگر به نام‌گذاری سال‌های گذشته توسط رهبر انقلاب توجه کنیم درمی‌یابیم که اولویت اول ایشان در طی این سال‌ها موضوعات اقتصادی بوده است.

تورم نقطه‌به‌نقطه اسفندماه ۴۷.۵ درصد شد/ تورم سال ۹۷ حدود ۲۷ درصد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، بر اساس اعلام مرکز آمار ایران نرخ تورم دوازده‌ماهه منتهی به اسفندماه ۱۳۹۷ به ۲۶.۹ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (۲۳.۵ درصد) ۳.۴ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.

ایران نگاه ویژه‌ای به توسعه روابط با چین دارد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از شادا، فرهاد دژپسند در هفدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و چین در پکن با بیان این مطلب اظهار داشت: در همین چارچوب رهبر معظم انقلاب و رئیس‌جمهوری اسلامی ایران، بر اهمیت روابط سیاسی، اقتصادی و راهبردی با چین تأکید ویژه دارند.

بودجه سال ۹۸ سازمان‌های مناطق آزاد تجاری ـ. صنعتی تصویب شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس جمهور، جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

بودجه سال ۹۸ سازمان‌های مناطق آزاد تجاری و صنعتی تصویب شد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری آنا از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس جمهور، جلسه شورای عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.

خدا می‌داند از این بودجه چه در خواهد آمد

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، حمید پورمحمدی در نشست نظام بودجه‌ریزی که عصر امروز در موسسه حقوق و مطالعات عمومی دانشگاه تهران برگزار شد، بابیان اینکه بسیاری از نا به سامانی‌ها در حوزه اقتصاد و مالی به خاطر ضعف در مسائل حقوقی است و اکنون دوران افول استفاده از دانش حقوقی در مناسبات اجتماعی…

خدا می‌داند از این بودجه چه در خواهد آمد!

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، حمید پورمحمدی در نشست نظام بودجه‌ریزی که عصر امروز در موسسه حقوق و مطالعات عمومی دانشگاه تهران برگزار شد، با بیان اینکه بسیاری از نا به سامانی‌ها در حوزه اقتصاد و مالی به خاطر ضعف در مسائل حقوقی است و اکنون دوران افول استفاده از دانش حقوقی در مناسبات…