خوزستان

پیام نوروزی سرپرست دانشگاه آزاد ماهشهر به مناسبت حلول سال 98

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرماهشهر، پژمان شعبانی در پیامی با تبریک حلول سال 1398 هجری شمسی به مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماهشهر، سالی سرشار از برکت و معنویت را برای یکایک عزیزان این مجموعه از درگاه پروردگار متعال و سبحان خواستار شد.

بالندگی دانشگاه آزاد اسلامی مرهون تلاش شبانه‌روزی بازنشستگان است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اهواز، حجت‌الاسلام فرج‌الله براتی در آیین تکریم بازنشستگان دانشگاه آزاد اسلامی اهواز که با حضور خانواده آنان در این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار کرد: رسیدن به این مرحله از بالندگی توسط دانشگاه آزاد اسلامی مرهون تلاش شبانه‌روزی و بی‌وفقه همکاران بوده و در این بین خانواده‌ها و همسران این عزیزان نقش به‌سزایی…

حفظ وحدت موجب خنثی شدن توطئه‌های دشمن می‌شود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از اندیمشک، حجت‌الاسلام سیدمصطفی حسینی‌نوری روز گذشته در مراسم تجلیل از خانواده سه شهید دانشجوی مدافع حرم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشک اظهار کرد: رحمت الهی شامل همه می‌شود؛ اتصال مطلوب را به هرکس نمی‌دهند؛ اما شهدای عزیزمان به آن دست یافتند.

تاکنون 260 دانشگاهی خرمشهر را برای مسافرت نوروزی انتخاب کرده‌اند

علیرضا فرحانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در خرمشهر، گفت: خرمشهر به لحاظ وجود مکان‌های زیارتی تفریحی و یادمان‌های شهدا، همه‌ساله به‌ویژه در تعطیلات نوروزی و فصل بهار ایستگاه سفر بسیاری از هموطنان است.

افزایش 40 درصدی کاروان راهیان نور در خوزستان

حجت‌الاسلام فرج‌الله براتی در گفتگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا درباره سفر اخیر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به استان خوزستان و دستاوردهای این حضور اظهار کرد: با توجه به برگزاری جلسه هیئت‌ امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان خوزستان  از دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برای حضور در این جلسه دعوت شد.

برگزاری نخستین نمایشگاه ماهشهرشناسی و معرفی جاذبه‌های طبیعی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرماهشهر، نخستین نمایشگاه ماهشهرشناسی ظهر امروز به‌ منظور آشنایی با آداب‌ورسوم شهرستان بندرماهشهر و معرفی جاذبه‌های طبیعی در دبستان پسرانه سمای ماهشهر با حضور معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمای ماهشهر و مسئولان اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان برگزار شد.

برپایی نمایشگاه ماهشهرشناسی و معرفی جاذبه‌های طبیعی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرماهشهر، نخستین نمایشگاه ماهشهرشناسی ظهر امروز به‌ منظور آشنایی با آداب‌ورسوم بندرماهشهر و معرفی جاذبه‌های طبیعی در دبستان پسرانه سمای ماهشهر با حضور معاون دانشگاه و رئیس مرکز آموزشی فرهنگی سمای ماهشهر و مسئولان اداره آموزش‌وپرورش این شهرستان برگزار شد.