سمنان

مجموعه ورزشی آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی نگین سمنان

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان درباره ویژگی‌های مجموعه ورزشی آزادگان این واحد دانشگاهی و فعالیت‌های این مجموعه در عرصه ورزش کشور اظهار کرد: امروزه توجه به ورزش یکی از مهم‌ترین نیاز‌های اجتماعی در تمام جوامع بشری محسوب می‌شود. باید توجه کرد ارتقای سلامت و…

افتتاح کلینیک پوست و مو در بیمارستان خاتم‌الأنبیا(ص) شاهرود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهرود، فریور باقری از افتتاح کلینیک پوست و مو در بیمارستان خاتم‌الأنبیا(ص) شاهرود خبر داد و اظهار کرد: خدمات تخصصی بیماری‌های پوست و مو که شامل ویزیت بیماران در کلینیک و مشاوره‌های تخصصی در بیماران بستری است توسط تنها متخصص این رشته در شاهرود انجام خواهد شد.

افتتاح کلینیک پوست و مو در بیمارستان خاتم‌الانبیاء(ص) شاهرود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از شاهرود، فریور باقری از افتتاح کلینیک پوست و مو در بیمارستان خاتم‌الأنبیا(ص) شاهرود خبر داد و اظهار کرد: خدمات تخصصی بیماری‌های پوست و مو که شامل ویزیت بیماران در کلینیک و مشاوره‌های تخصصی در بیماران بستری است توسط تنها متخصص این رشته در شاهرود انجام خواهد شد.

دامغان؛ گردشگری کوهستانی و کویری/ شهره آفاق با طلای سبز

نعمت‌الله نعمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در دامغان در آستانه حلول بهار از همکاران دانشگاهی در سراسر ایران دعوت کرد تا دامغان کهن با میراث جاودان فرهنگی را به‌عنوان مقصد گردشگری انتخاب کنند.

نوروز را در دارالمرحمه سرای مهربانی و زیبایی سپری کنید

محمدرضا شهاب در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان از آمادگی کامل دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برای پذیرایی و اسکان میهمانان نوروزی خبر داد و اظهار کرد: قرار گرفتن در مسیر دسترسی به مشهدالرضا و بارگاه ملکوتی سلطان مهر ایران‌زمین، علی‌ بن‌ موسی‌الرضا(ع) فرصت خدمتگزاری به زائران آن حضرت را برای این واحد دانشگاهی فراهم…

دانشگاه آزاد اسلامی سمنان به شبکه آزمایشگاهی فناوری کشور پیوست

علی جهان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان، اظهار کرد: آزمایشگاه ژئوتکنیک لرزه‌ای و بتن توانمند دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان به شبکه آزمایشگاهی فناوری‌های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پیوست.

جامعه سالم و پویا در سایه ایجاد فرهنگ مراقبت‌های عمومی و بهداشتی

مریم حیدری در حاشیه نمایشگاه سلامت مردان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان اظهار کرد: ازآنجاکه مردان قشر مهمی در جامعه هستند و سلامت آنان برای خانواده و افراد جامعه دارای اهمیت ویژه‌ای است؛ بنابراین باید به‌ سلامت مردان در کنار سلامت زنان توجه شود.

45 بسته غذایی بین نیازمندان توزیع شد

علی رضوانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در شاهرود اظهار کرد: به همت انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود 45 بسته غذایی برای  خانواده‌های نیازمند تهیه و در اختیار آنان قرار گرفت.

تالار پذیرایی فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان راه‌اندازی شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از دامغان، نعمت‌الله نعمتی ظهر امروز در تالار فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی دامغان اظهار کرد: به‌منظور استفاده اصولی از توانمندی‌های فضا و تجهیزات این واحد دانشگاهی و به‌دنبال تقاضای عموم شهروندان و همکاران، تالار مجهز و مجللی با عنوان فرهیختگان که وابسته به این واحد دانشگاهی است راه‌اندازی شد.