اندیشه و کرسی‌های آزاداندیشی

پیشگیری از سوءاستفاده‌ سیاسی از ساحت علم هدف کرسی‌های مناظره است

به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه و کرسی‌های آزاداندیشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هیئت حمایت ازكرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره درهفدهم بهمن‌ماه سال 82 از سوی شورای عالی انقالب فرهنگی تاسیس شد اما دانشجویان و اساتید آشنایی چندانی با وظایف این هیئت ندارند.

«عدالت» و «شفافیت» اولین مطالبه جنبش دانشجویی از رئیسی

گروه دانشگاه خبرگزاری آنا – محسن محمدی، قوه قضائیه یکی از قوای سه گانه جمهوری اسلامی ایران است که برای پی بردن به اهمیت جایگاه آن می‌توان به قانون اساسی که عصاره آرمان‌های ملت ایران است، مراجعه کرد.

خط مشی‌های حاکم بر کرسی‌های نظریه‌پردازی را بشناسیم

به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه و کرسی‌های آزاداندیشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هیئت حمایت از كرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره در هفدهم بهمن‌ماه سال 82 از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تأسیس شد، اما دانشجویان و اساتید آشنایی چندانی با وظایف این هیئت ندارند.

بیانیه گام دوم یک بیانیه عبارت‌پردازی شده و هدف‌گذاری شده است

به‌ گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست دبیرخانه تشکل‌های اساتید مدیریت سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با موضوع «بررسی تحلیلی بیانیه گام دوم» در ساختمان مرکزی نهاد برگزار شد.

بیانیه گام دوم انقلاب عبارت‌پردازی و هدف‌گذاری شده است

به‌ گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، نشست دبیرخانه تشکل‌های اساتید مدیریت سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها با موضوع «بررسی تحلیلی بیانیه گام دوم» در ساختمان مرکزی نهاد برگزار شد.

هدف نخست سراهای نوآوری بالا بردن سرعت تجاری‌سازی است

حامد افشاری در گفتگو با خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اشاره به جامعیت سراهای نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: سراها دیگر حالت جامعیت خواهند داشت به‌طوری که همه پارک‌های واحد، مراکز رشد، علم و فناوری و واحدها و هسته‌ها را زیرمجموعه خود قرار خواهند داد.

اساتید می‌توانند در قالب گروه‌های علمی اقدام به نظریه‌پردازی کنند

به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه و کرسی‌های آزاداندیشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، هیئت حمایت از كرسی‌های نظریه‌پردازی، نقد و مناظره در هفدهم بهمن‌ماه سال 82 از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی تاسیس شد اما دانشجویان و اساتید آشنایی چندانی با وظایف این هیئت ندارند.

سکان اقتدار در دریا در گام دوم انقلاب به جوانان سپرده می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز در مراسم دانش‌آموختگی و دریافت درجه دانش‌آموزان مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت اظهار کرد: ایمان، شجاعت و دانش سه ویژگی مهم کارکنان نداجاست که در کنار حفظ روحیه و امید، باید…

روح اصلی پیام گام دوم تکیه بر جوانان است

به گزارش خبرنگار حوزه اندیشه و کرسی‌های آزاداندیشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مسعود درخشان ظهر امروز در پنجمین نشست از سلسله نشست‌های تبیین بیانیه گام دوم انقلاب با محوریت اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: طرح بحث اسلام و استکبار در بیانیه گام دوم، به دلیل ویژگی ذاتی اسلام‌ستیزی استکبار و استکبارستیزی اسلام است.