فرهنگی و هنری

پدران باید وظایف خانوادگی و اجتماعی خود را بشناسند

حجت الاسلام ابراهیم کلانتری در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی و هنری گروه دانشگاه خبرگزاری آنا با اشاره روز میلاد حضرت علی(ع) اظهار کرد: روز میلاد حضرت علی(ع) در جامعه ما به عنوان روز پدر شناخته می‌شود همانطور که روز میلاد حضرت فاطمه به عنوان روز مادر است. شاخص‌های مهمی برای پدر بودن در اسلام…

دانشجویان پیش‌قراول فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه

گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، فعالیت‌های فرهنگی دانشجویان در دانشگاه با چالش‌های متعددی روبه‌رو است که باید برای حفظ آرامش درونی فعالان این بخش در دانشگاه، فضای مناسب برای ادامه فعالیت با حداقل امکانات در اختیار این دانشجویان قرار بگیرد.

مهارت مدیریت زمان لازمه موفقیت دانشجویان است

به گزارش خبرنگار حوزه صنفی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، منظور از مهارت مدیریت زمان، مجموعه‌ای از مهارت‌ها، ابزار و تکنیک‌هایی است که برای زمان، فعالیت‌های متنوعی مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ ازجمله این اولویت‌بندی کردن، طراحی کردن، تقسیم‌بندی کردن، هدف‌گذاری، تعیین زمان‌های استفاده‌شده، پایش، سازمانی‌بندی کردن.

راهیان نور باطل کننده تمام سحرهای دشمن است

به‌ گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با حضور در یادمان شهدای هویزه اظهار داشت: این مکان‌ها یک حلقه وصل بین نسل اول و دوم انقلاب است.

راهیان نور باطل‌کننده تمام سحرهای دشمن است

به‌ گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مصطفی رستمی، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها، با حضور در یادمان شهدای هویزه اظهار داشت: این مکان‌ها یک حلقه وصل بین نسل اول و دوم انقلاب است.