ورزش معلولان

رقابت 4 نامزد در آخرین مجمع/سرپرست در سودای ریاست والیبال؟

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، انتخابات مجمع فدراسیون ناشنوایان آخرین مجمعی است که وزارت ورزش و جوانان در روزهای پایانی سال 97 برگزار می‌کند. تاکنون هفت مجمع انتخابات فدراسیون‌های ورزشی از سوی وزارت ورزش و جوانان برگزار شده و قرار است روز سه‌شنبه هم وضعیت ریاست این فدراسیون مشخص شود. 

نام‌گذاری کمپ تیم‌های ملی به نام پهلوان گمنام مهرآیین

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، هم‌زمان با چهلمین روز درگذشت مرحوم حاج محمد مهرآیین، بزرگ مرد ورزش و انقلاب، با دستور صمیمی، به پاس زحمات مرحوم مهرآیین کمپ تیم‌های ملی جانبازان و معلولین به نام پهلوان گمنام محمد مهرآیین نام‌گذاری شد.

پاراتکواندوکاران در جمع برترین‌ها/ 4 ملی‌پوش در رده نخست

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون جانبازان و معلولین، جدیدترین رنکینگ پاراتکواندو در ماه مارس ۲۰۱۹ از سوی فدراسیون جهانی تکواندو اعلام شد و ملی پوشان کشورمان در جمع برترین های جهان قرار گرفتند. موفقیت های ملی پوشان کشورمان در مسابقات جهانی باعث ارتقا رنکینگ آنها شده است.

مسابقات قایقرانی آب‌های آرام معلولان برگزار شد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت فدراسیون جانبازان و معلولان، مسابقات قایقرانی آب‌های آرام قهرمانی استان بوشهر در کلاس تورینگ و در رده سنی آزاد گروه مردان در اسکله ساحلی بندر دلوار برگزار شد.

آمل و فارس، میزبان دور نهایی لیگ بسکتبال با ویلچر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت فدراسیون جانبازان و معلولان، مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر به پایان رسید و چهار تیم صعود کننده به‌‌‌‌‌‌‌‌دور نهایی مشخص شدند.