فوتبال و فوتسال

نعمتی‌نژاد سرمربی استقلال خوزستان شد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، پس از استعفای کریم بوستانی از هدایت استقلال خوزستان، قنبری؛ هدایت موقت آبی‌پوشان خوزستانی‌ را برعهده گرفته بود، اما امروز  سید سیروس نعمتی‌نژاد به عنوان سرمربی تیم استقلال خوزستان انتخاب شد. 

برتری امیدهای کره‌ جنوبی و چین در فوتبال مقدماتی المپیک 2020

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رقابت‌های فوتبال مرحله مقدماتی المپیک 2020 در قاره آسیا از امروز آغاز و دو تیم امید کره‌ جنوبی و امید چین تایپه امروز به مصاف هم رفتند که کره‌ جنوبی توانست چین‌ تایپه را شکست دهد.

پدیده فراز و نشیب‌ زیادی داشت/ از حذف عادل و برنامه نود شوکه شدم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت باشگاه فرهنگی‌ ورزشی پدیده شهرخودرو خراسان، یحیی‌ گل‌‌محمدی با اشاره به آغاز سال ۹۸ در خصوص شرایط تیم پدیده شهر خودرو اظهار کرد: ابتدا باید عید نوروز را به همه مردم تبریک بگویم. در سال ۹۷ همه شرایط پرفشار اقتصادی را تجربه کردند و مشکلات زیادی را تحمل کردند…

چشم‌های منتظر به ساق امیدهای ایران/ رؤیای 43 ساله محقق می‌شود؟

به‌‌ گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، از آخرین باری که تیم ملی فوتبال امید ایران در المپیک حاضر شد 43 سال می‌گذرد. در المپیک 1976 تیم المپیکی فوتبال ایران با هدایت حشمت مهاجرانی مقابل کوبا، لهستان و شوروی قرار گرفت و به مرحله یک‌چهارم این رقابت‌ها رسید.

بازیکنان داخلی از لژیونرها توانمندتر هستند

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، زلاتکو کرانچار پیش از دیدار مقدماتی انتخابی المپیک، گفت: با رعایت احترام نسبت به همه حریفانمان به دنبال صعود هستیم. امیدوارم در اردویی که قبل از شروع رقابت‌ها داشتیم توانسته باشیم تیمی که بتواند عملکرد خوبی داشته باشد را آماده کرده باشیم.

تبریک فیفا به دایی: گلزن برتر جهان امروز ۵٠ ساله می‌شود

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، حساب رسمی توئیتر فیفا با انتشار پیامی، تولد علی دایی را تبریک گفت. البته در این پیام به 109 گل ملی علی دایی هم اشاره شده و در ادامه این پیام آمده است: گلزن برتر جهان امروز ۵٠ ساله می‌شود.

بهترین لحظه سال 97 خوشحالی هواداران بود

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت باشگاه استقلال، وینفرد شفر در خصوص بهترین لحظه‌ای که در سال 97 داشته است، گفت: بهترین لحظه‌ای که در سال گذشته ایرانی داشتم؟ بسیار ساده است. زمانی که هواداران‌مان بسیار خوشحال بودند.