اجتماع > سفر

هشدارهای پلیس برای مسافران فرودگاه در ایام نوروز

احمد کاهه عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا افزود: برای تردد در مسیر فرودگاه تا محل اقامت از وسایل نقلیه مطمئن استفاده کنید. در صورت مشاهده هر حرکت مشکوک در فرودگاه یا حین پرواز مورد را به مقامات مسئول گزارش دهید.

طارم، سرزمینی که تاریخ را با طبیعت پیوند زده است

به گزارش ایرنا، شهرستان طارم در شمال استان زنجان، دیار همیشه سبز پوشیده از درختان زیتون با جاذبه های دیدنی بی شمار؛ نظیر آثار باستانی از قبیل آتشکده‌ها، قلعه‌های باستانی و محوطه‌های تمدنی و تاریخی، آب و هوای سرد، معتدل و گرم، سواحل زیبای ماسه ای و صخره ای قزل اوزن و در بعضی نقاط…

تجهیزات راهبردی نجات در نوروز ۹۸ به کار گرفته می‌شود

به گزارش میزان، مرتضی سلیمی گفت: هدف از بکارگیری این تجهیزات راهبردی نجات ارایه کارکردهای مناسب، موثر و به موقع نیروهای امدادرسان هلال احمر در مرحله پاسخگویی فوری به آسیب دیدگان احتمالی حوادث رانندگی و ترافیکی و سایر سوانح در ایام تعطیلات نوروزی است.

تردد در مسیر راه آهن شمال از سر گرفته شد

به گزارش خبرنگارایرنا، براثر ریزش کوه در مسیر راه آهن شمال در محدوده زیرآب- شیرگاه در استان مازندران، شرکت رجا تمام بلیت های مسافران نوروزی در این مسیر را لغو کرد.گفته می شود حجم ریزش کوه در این مسیر در طول فعالیت راه آهن شمال که به حدود ۶۱ سال می رسد بی سابقه بود.

کردستان؛ بهشت پنهان…

یکی دیگراز دیدنی‌های کُردستان که در چند سال اخیر بر سر زبان‌ها افتاده است “اورامان” یا “هورامان” است.این منطقه کوهستانی فوق العاده زیبا بین مرز ایران و عراق قرار دارد و هر ساله مسافران زیادی برای بازدید به این منطقه می‌آیند.اگر به اورامان یا اورامانات سفر کنید در برابر شکوه طبیعت، غافلگیر خواهید شد.

ترافیک سنگین در محورهای خروجی تهران | اعلام چگونگی دریافت اطلاعات از وضعیت جاده‌ها

فارس نوشت: سرهنگ خسروجردی، معاون عملیات پلیس راه راهور ناجا با بیان اینکه شاهد افزایش ترددها به خصوص در محورهای خروجی تهران هستیم، اظهار داشت: در آزادراه تهران – کرج در مسیر کلاک تا پردیس ترافیک پرحجم اما روان است.