ایلام

همکاری بین‌دستگاهی برای حفظ آثار تاریخی و میراث فرهنگی ایلام

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، عبدالمالک شنبه‌زاده اظهار‌ کرد: تفاهم‌نامه همکاری دوجانبه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و راه و شهرسازی استان ایلام در زمینه‌های میراث فرهنگی‌، صنایع دستی و گردشگری منعقد شد.

آموزش سامانه جامع چاپ برای ایلامی‌ها

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، منصور محبی گفت: کارگاه آموزشی سامانه جامع چاپ با حضور نماینده اداره کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد اسلامی ایلام و با حضور رؤسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان‌های استان برگزار شد.

ایلام مفتخر به وجود 640 مادر شهید است

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی در مراسم تجلیل از مادران فداکار ایلام اظهار کرد: عظمت مادر بلند و باشکوه است، منزلت حضور مادران را باید قبل از رفتن دانست.

تیم تخصصی مؤسسه محکم در بیمارستان امام خمینی ایلام مستقر شد

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از وبدا ایلام،کریم همتی اظهار کرد: مؤسسه محکم از 17 تا 24 اسفند‌ در بیمارستان امام خمینی ایلام مستقر خواهند بود و 35 نوع بیماری و ناهنجاری مادرزادی را در استان ایلام مورد عمل جراحی قرار خواهند داد.