لرستان

خدمت‌رسانی 300 نیروی راهداری عملیاتی لرستان در ایام نوروز

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان لرستان, عباس شرفی امروز در رزمایش پلیس، دستگاه‌های امدادی و خدمت‌رسان لرستان در طرح نوروزی ۱۳۹۸ از آمادگی اکیپ‌های این اداره کل در ایام نوروز خبر داد.

سه طرح عمرانی و خدماتی در الیگودرز کلنگ‌زنی و افتتاح شد

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از فرمانداری الیگودرز، حمید کشکولی گفت: صبح امروز با حضور محمد شریعتمداری و جمعی از مسئولان استانی و ملی کارخانه لاستیک‌سازی بارز با میزان سرمایه‌گذاری ثابت هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان کلنگ‌زنی شد.

برداشت محصولات گلخانه‌ دانشگاه آزاد اسلامی الیگودرز آغاز شد

اسماعیل درویشی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در الیگودرز، اظهارکرد: در برداشت گیاهان دارویی گلخانه دانشگاه آزاد اسلامی الیگودرز، آلوئه‌ورا محصول تولیدی گلخانه تحقیقاتی این واحد دانشگاهی برداشت شد.

استفاده از امکانات دانشگاه به نفع شخص یا جریانی خاص تخلف است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خرم‌آباد با تلاش دبیرخانه تشکل‌های اسلامی سیاسی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان، صبح امروز نشست تخصصی با موضوع استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی با حضور تیمور سپهوند رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان لرستان در واحد خرم‌آباد برگزار شد.

برپایی بازارچه خيريه در دانشكده دندانپزشكی خرم‌آباد

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از وبدا لرستان، صادق رازانی اظهار کرد: بازارچه خيريه به همت دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه علوم پزشکی و شورای صنفی دانشجويان دندانپزشكی خرم‌آباد برپا شد كه عوايد حاصل از آن برای كمك به آزادی زندانيان غيرعمد و بدهكار هزينه خواهد شد.

فعالیت روزانه ۴۰ اکیپ راهداری در لرستان تا پایان تعطیلات نوروز

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان لرستان،‌ عباس شرفی درباره تازه‌ترین فعالیت‌ها درباره اجرای تمهیدات نوروزی در محورهای استان لرستان گفت: فعالیت روزانه ۴۰ اکیپ راهداری در استان آغاز شده و انجام امور مربوط به ایمنی راه‌ها را بر عهده دارند که اکیپ‌های پخش آسفالت و…

مشارکت 62 میلیارد تومانی مردم لرستان در محرومیت‌زدایی

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از کمیته امداد استان لرستان، جاسم محمدی‌فارسانی درباره مشارکت 62 میلیارد تومانی مردم لرستان از ابتدای سال جاری تاکنون در محرومیت‌زدایی اظهار کرد: این مبلغ در سرفصل‌های مختلف صدقات، زکات، اکرام، محسنین، کمک‌های مبتنی بر نیاز به این نهاد اهدا شده است.