ورزش بانوان

ناکامی پینگ‌پنگ بانوان ایران از صعود به نیمه‌نهایی

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در چهارمین روز از مسابقات بین‌المللی تنیس روی میز عمان تیم دو‌نفره ایران با ترکیب ندا شهسواری و مهشید اشتری در مرحله یک چهارم نهایی برابر تیم ژاپن به میدان رفت و شکست خورد.

خداحافظی‌ از ورزش تلخ‌ترین اتفاق 97 بود/نخستین زوج مدال‌آور هستیم

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، بدون شک یکی از صحنه‌های دیدنی ورزش ایران در سال 97، حضور یک زوج ورزشی در بازی‌های آسیایی بود. مهسا جاور ملی‌پوش تیم روئینگ در بازی‌های آسیایی موفق به کسب مدال نقره شد و محسن محمد سیفی ملی‌پوش تیم ووشو هم با کسب سومین مدال طلای بازی‌های آسیایی…

پیروزی پینگ‌پنگ‌‌باز ایران مقابل نفر هفتم جهان

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رقابت‌های بین‌المللی تنیس روی میز از امروز تا چهارم فروردین در حال برگزاری است و در بخش بانوان ندا شهسواری، مهشید اشتری، پریناز حاجیلو و ملیکا کرمی نمایندگان ایران هستند.

برنامه مسابقات انتخابی تیم ملی دوومیدانی بانوان اعلام شد

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، برنامه رقابت‌های انتخابی تیم ملی دوومیدانی بانوان اعلام شد. طبق این برنامه، صبح روز هفتم فروردین، مسابقات 10 هزار متر، 100 متر بامانع، پرش طول، پرتاب چکش، 400 متر، پرتاب نیزه، 1500 متر و پرش با نیزه برگزار خواهد شد.

برگزاری اردوی تیم سه‌نفره بسکتبال بانوان

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، رقابت‌های جام جهانی بسکتبال سه نفره از 28 خرداد تا دوم تیر 98 در آمستردام برگزار می‌شود. بسکتبال ایران در بخش مردان نماینده‌ای ندارد اما در بخش بانوان تیمی از ایران در این مسابقات حضور پیدا خواهد کرد.

اعلام برنامه مرحله دوم انتخابی المپیک بانوان

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرحله دوم انتخابی مسابقات المپیک 2020 فوتبال بانوان با حضور 12 تیم در سه گروه برگزار می‌شود که تیم‌های اول هر گروه به مرحله نهایی صعود می‌کنند. تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه C با تیم‌های چین تایپه، فیلیپین و فلسطین هم‌گروه است و…

تهران به مقام نخست مسابقات قهرمانی شنای بانوان رسید

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ مسابقات شنا  مسافت بلند قهرمانی کشور بانوان به میزبانی استان اصفهان برگزار شد. این رقابت‌ها در رده‌های سنی  ۱۴-۱۳ سال و ۱۷-۱۵ سال در استخر مروارید اصفهان پیگیری و به پایان رسید.