سایرحوزه‌ها

کانال مالی اروپا به شوخی شبیه‌ است/ اعلام اسامی ۴ مرزبان آزادشده

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، خبرنگاران گروه سیاسی خبرگزاری آنا در روز گذشته (یکم فروردین ماه) اخبار و گزارش‌های متعددی منتشر کرده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.

رئیس‌جمهور قانون بودجه سال ۹۸ را ابلاغ کرد/ ۹۸؛ سال حل مشکلات

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، خبرنگاران گروه سیاسی خبرگزاری آنا در روز گذشته (28 اسفندماه) اخبار و گزارش‌های متعددی منتشر کرده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.

ژنرال سلیمانی شخصیت سیاسی سال انتخاب شد/مهمترین جمله‌ رهبر انقلاب

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، خبرنگاران گروه سیاسی خبرگزاری آنا در روز گذشته (27 اسفندماه) اخبار و گزارش‌های متعددی منتشر کرده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.

سازوکار تشکیل شورای وحدت نهایی نشده است/پرتکرارترین مطالبات رهبری

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، خبرنگاران گروه سیاسی خبرگزاری آنا در روز گذشته (25 اسفندماه) اخبار و گزارش‌های متعددی منتشر کرده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.

دنیا پذیرفته که ایران، آمریکا را در سوریه و عراق زمین زد

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به اینکه جوانان مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب هستند، گفت: جوانان باید تمام کوشش خود را در چهل سال دوم انقلاب برای عملی کردن این بیانیه انجام دهند.

دنیا پذیرفته ایران آمریکا را در سوریه و عراق زمین زد

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، آیت‌الله محمد امامی‌کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران که در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد، با اشاره به اینکه جوانان مخاطب بیانیه گام دوم انقلاب هستند و باید تمام کوشش خود را در چهل سال دوم انقلاب برای عملی کردن این بیانیه انجام دهند.

آحاد جامعه به تناسب وسع خود در گام دوم انقلاب ایفای نقش کنند

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سعید جلیلی در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه امروز تهران که با موضوع «الزامات گام دوم انقلاب» صورت گرفت، اظهار کرد: امروز همه دنیا اذعان دارند که ملت ایران با اجابت دعوت خداوند و پیامبر 40 سال پرافتخار را پشت سر گذاشته است.

روحانی با احزاب ملاقات نمی‌کند/ درگیری در انتخابات خانه احزاب

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، خبرنگاران گروه سیاسی خبرگزاری آنا در روز گذشته (23 اسفندماه) اخبار و گزارش‌های متعددی منتشر کرده‌اند که مهم‌ترین آن‌ها را در ادامه می‌خوانید.